KONST / Litografier / Färglitografi 13128205
nr 1312 8205
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 200/260. Motivet: 31x42cm
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:49:39
6/3 17:45:49
300 kr
9/3 19:09:44
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson